• W Wyższej Szkole Logistyki jest szeroka gama specjalności

Absolwenci Wyższej Szkoły Logistyki szybko znajdują zatrudnienie

Praca magisterska z logistyki napisana w Wyższej Szkole Logistyki to bardzo ciekawy wybór. Wśród absolwentów Wyższej Szkoły Logistyki jest bardzo wysoki współczynnik zatrudnienia. Pracodawcy bardzo chętnie zatrudniają ludzi, którzy ukończyli różne kierunki na tej uczelni. Współczynnik bezrobocia wśród nich jest naprawdę niewielki.

Logistyk to osoba, która dogląda tego, aby odpowiedni towar został dostarczony klientowi we właściwy sposób, w wyznaczonym terminie. Sama logistyka bardzo dynamicznie się w Polsce rozwija. Można wspomnieć, chociażby o firmie Amazon, która rozbudowuje w Polsce swoje centra logistyczne. Przykładów można by mnożyć.

Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-ile-zarabia-logistyk-kim-jest-i-jak-nim-zostac

Co więcej, najczęściej mają okazję pracować właśnie w swoim zawodzie. Studia licencjackie w Wyższej Szkole Logistyki trwają trzy lata i kończą się obroną pracy licencjackiej, natomiast prace magisterskie trwają dwa lata i kończą się obroną pracy magisterskiej. Przykładowym tematem tego typu prac dyplomowych może być logistyka zaopatrzenia w zakładzie przemysłu mięsnego. W takiej pracy należy omówić, co to tak naprawdę jest i na czym polega logistyka zaopatrzenia.

Następnie należałoby zająć się charakterystyką rynku mięsnego, a także zaprezentować wybrany zakład przemysłu mięsnego. Ostatnim elementem wtedy byłoby omówienie już konkretnie logistykę zaopatrzenia w wybranym zakładzie przemysłu mięsnego. Innym przykładem jest technika i technologia źródłem postępu w procesach logistycznych. W takiej pracy należy omówić, czym są procesy logistyczne i na czym w praktyce polega. Następnie należy przedstawić, w jakim konkretnie stopniu zarówno technika, jak i technologia stanowią źródło postępu w procesach logistycznych.

Praca magisterska na Wyższej Szkole Logistyce… Czy to wstęp do wielkiej kariery?

Logistyka w Polsce dynamicznie się rozwija. Jest to jedna z niewielu branży, w której Polska jest światową potęgą. Napisanie pracy magisterskiej z logistyki, daje dobre perspektywy na znalezienie w Polsce pracy. To, co szczególnie może motywować to bardzo dobre zarobki logistyków. Przykładowo szacuje się, żę Specjalista ds. Logistyki zarabia przeciętnie dwie średnie krajowe na miesiąc. W przypadku stanowisk kierowniczych w logistyce  zarobki mogą już iść w dziesiątki tysięcy złotych. Logistyka jest dziedziną, która stale się rozwija. W przyszłości najprawdopodobniej wykorzystywane będą samochody autonomiczne oraz drony. To zmieni branżę logistyczną bardzo mocno.

Oferty pracy

Views All Time
Views All Time
953
Views Today
Views Today
1