• W Wyższej Szkole Logistyki jest szeroka gama specjalności

Absolwenci Wyższej Szkoły Logistyki szybko znajdują zatrudnienie

Wśród absolwentów Wyższej Szkoły Logistyki jest bardzo wysoki współczynnik zatrudnienia. Pracodawcy bardzo chętnie zatrudniają ludzi, którzy ukończyli różne kierunki na tej uczelni. Współczynnik bezrobocia wśród nich jest naprawdę niewielki.

Co więcej najczęściej mają okazję pracować właśnie w swoim zawodzie. Studia licencjackie w Wyższej Szkole Logistyki trwają trzy lata i kończą się obroną pracy licencjackiej natomiast prace magisterskie trwają dwa lata i kończą się obroną pracy magisterskiej. Przykładowym tematem tego typu prac dyplomowych może być logistyka zaopatrzenia w zakładzie przemysłu mięsnego. W takiej pracy należy omówić co to tak naprawdę jest i na czym polega logistyka zaopatrzenia.

Następnie należałoby zająć się charakterystyką rynku mięsnego a także zaprezentować wybrany zakład przemysłu mięsnego. Ostatnim elementem wtedy byłoby omówienie już konkretnie logistykę zaopatrzenia w wybranym zakładzie przemysłu mięsnego. Innym przykładem jest technika i technologia źródłem postępu w procesach logistycznych. W takiej pracy należy omówić czym są procesy logistyczne i na czym w praktyce polega. Następnie należy przedstawić w jakim konkretnie stopniu zarówno technika jak i technologia stanowią źródło postępu w procesach logistycznych.

Oferty pracy

Views All Time
Views All Time
46
Views Today
Views Today
1